Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice
tel. +48 32 718 07 00 fax +48 32 718 07 99

e-mail: kancelaria@metropoliagzm.pl
ePUAP: /MetropoliaGZM/SkrytkaESP

NIP Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (rozliczenia): 634-290-18-73

NIP Urzędu Metropolitalnego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (spr. pracownicze): 634-290-87-40

REGON 367882926

Książka teleadresowa

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Lead

Logo GZM
Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii:
 
Przewodniczący Zarządu - Kazimierz Karolczak
e-mail: przewodniczacy@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 00
 
Wiceprzewodniczący Zarządu - Grzegorz Podlewski
e-mail: g.podlewski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 05
 
Wiceprzewodnicząca Zarządu - Danuta Kamińska
e-mail: d.kaminska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 05
 
Członek Zarządu - Grzegorz Kwitek
e-mail: g.kwitek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 10
 
Członek Zarządu - Karolina Wadowska
e-mail: k.wadowska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 10

 Skarbnik Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Agnieszka Szołtysik
e-mail: a.szoltysik@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 35

 Sekretarz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Marek Pszonak
e-mail: m.pszonak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 43 

Rzecznik Prasowy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Kamila Rożnowska
e-mail: k.roznowska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 506 134 537

Biuro Obsługi Zarządu i Zgromadzenia Metropolii (BZ)
Dyrektor - Krzysztof Dudziński
e-mail: k.dudzinski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 16
 
Wydział Obsługi Zgromadzenia
Kierownik - Małgorzata Książek-Grelewicz

e-mail: m.ksiazek-grelewicz@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 16 

 Biuro ds. Administracji i Zamówień Publicznych (ZA)
Dyrektor - Katarzyna Cieśla
e-mail: k.ciesla@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 30
 
Zastępca Dyrektora - Marcin Marczak
e-mail: m.marczak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 30 

 Departament Finansowy (FN)
Dyrektor - Małgorzata Lorenz

e-mail: m.lorenz@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 37

 Departament Organizacji i Zarządzania (OR) 
Dyrektor - Jadwiga Sowa
e-mail: j.sowa@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 46

Wydział Kadr, Płac i Szkoleń
Kierownik
- Małgorzata Paszkowska-Zając

e-mail: m.paszkowska-zajac@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 47

Wydział Organizacji
Kierownik
- Agnieszka Stępień

e-mail: a.stepien@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 42

 Departament Projektów i Inwestycji (PI)
Dyrektor - Karolina Mucha-Kuś
e-mail:  k.mucha-kus@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51
 
Zastępca Dyrektora - Paweł Krzyżak
e-mail: p.krzyzak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51
 
Wydział Zarządzania Projektami i Funduszy Zewnętrznych
Kierownik - Alina Mzyk

e-mail: a.mzyk@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 52
 
Wydział Optymalizacji i Integracji
Kierownik - Marek Lewandowski

e-mail: m.lewandowski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 55

  Departament Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Współpracy (RW)
Dyrektor - Jacek Woźnikowski
e-mail: j.woznikowski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 65

Zastępca Dyrektora - Daria Kosmala
e-mail: d.kosmala@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 65

Zastępca Dyrektora - Blanka Romanowska
e-mail: b.romanowska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 65

 
Wydział Rozwoju Społeczno-Gospodarczego
Kierownik - Łukasz Łata

e-mail: l.lata@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 68
 
Wydział Współpracy Międzynarodowej
Kierownik - Natalia Puchała

e-mail: n.puchala@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 68

Wydział Promocji
Kierownik - Agata Koszek-Pyka
e-mail: a.koszek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 61
 
Biuro Prasowe
Rzecznik Prasowy - Kamila Rożnowska
e-mail: k.roznowska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 62

 Departament Strategii i Polityki Przestrzennej (SP)
Dyrektor - Andrzej Kolat
e-mail: a.kolat@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 76

Zastępca Dyrektora - Agnieszka Szczepańska-Góra

e-mail: a.gora@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 92 

 Departament Komunikacji i Transportu (KT)
Dyrektor - Lucjan Dec
e-mail: l.dec@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51
 
Zastępca Dyrektora - Mariusz Dziesiński
e-mail: m.dziesinski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85

Wydział Analiz Finansowych
Kierownik - Beata Zarębska
e-mail: b.zarebska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85

Wydział Planowania i Optymalizacji Sieci Komunikacyjnej
Kierownik - Dariusz Olędzki
e-mail: d.oledzki@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85


 Departament Nadzoru Właścicielskiego (NW)
Dyrektor - Piotr Cebula
e-mail: p.cebula@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 80

 Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego (KA) 
Dyrektor - Katarzyna Świtalska
e-mail: k.switalska@metropoliagzm.pl

 Departament Informatyki (IN) 
Dyrektor - Adam Krakowczyk
e-mail: a.krakowczyk@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 743 84 40

Wydział Obsługi Informatycznej
Kierownik
- Marcin Pustuł

e-mail: m.pustul@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 88

Wydział Rozwoju
Kierownik
- Grzegorz Stępień

e-mail: g.stepien@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 743 84 85

Brak artykułów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij