W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice
tel. +48 32 718 07 00 fax +48 32 718 07 99

e-mail: kancelaria@metropoliagzm.pl
ePUAP: /MetropoliaGZM/SkrytkaESP

NIP Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (rozliczenia): 634-290-18-73

NIP Urzędu Metropolitalnego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (spr. pracownicze): 634-290-87-40

REGON 367882926
Kontakt
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice
tel. +48 32 718 07 00 fax +48 32 718 07 99

e-mail: kancelaria@metropoliagzm.pl
ePUAP: /MetropoliaGZM/SkrytkaESP

NIP Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (rozliczenia): 634-290-18-73

NIP Urzędu Metropolitalnego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (spr. pracownicze): 634-290-87-40

REGON 367882926

Lead

Logo GZM
Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
 
Przewodniczący Zarządu - Kazimierz Karolczak
e-mail: przewodniczacy@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 00
 
Wiceprzewodniczący Zarządu - Grzegorz Podlewski
e-mail: g.podlewski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 05
 
Wiceprzewodnicząca Zarządu - Danuta Kamińska
e-mail: d.kaminska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 05
 
Członek Zarządu - Grzegorz Kwitek
e-mail: g.kwitek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 10
 
Członek Zarządu - Jacek Brzezinka
e-mail: j.brzezinka@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 10

Skarbnik Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Agnieszka Szołtysik
e-mail: a.szoltysik@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 35

Sekretarz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Marek Pszonak
e-mail: m.pszonak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 43

Rzecznik Prasowy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Kamila Rożnowska
e-mail: k.roznowska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 506 134 537

 Biuro ds. Administracji i Zamówień Publicznych (ZA)

Dyrektor - Katarzyna Cieśla
e-mail: k.ciesla@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 30
 
Zastępca Dyrektora - Marcin Marczak
e-mail: m.marczak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 30 

Wydział Administracji
Kierownik - Anna Kosmęda
e-mail: a.kosmeda@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 32

Wydział Zamówień Publicznych
Kiero
wnik - Katarzyna Kuna
e-mail: k.kuna@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 34


 Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego (KA) 

Dyrektor - Katarzyna Świtalska
e-mail: k.switalska@metropoliagzm.pl

Biuro Obsługi Zarządu i Zgromadzenia Metropolii (BZ)

Dyrektor - Wojciech Skrzypek
e-mail: w.skrzypek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 16

 Departament Finansowy (FN)

Dyrektor - Małgorzata Lorenz

e-mail: m.lorenz@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 37

  Departament Informatyki (IN) 

Dyrektor - Adam Krakowczyk
e-mail: a.krakowczyk@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 743 84 40

Zastępca Dyrektora
- Grzegorz Stępień

e-mail: g.stepien@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 90


Wydział Obsługi Informatycznej
Kierownik
- Marcin Pustuł

e-mail: m.pustul@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 88

Wydział Rozwoju
Kierownik
- Ireneusz Sobański

e-mail: i.sobanski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 743 84 87

Wydział Systemów Informatycznych
Kierownik
- Daniel Mitros

e-mail: d.mitros@metropoliagzm.pl
telefon: + 48 32 74 38 490

Departament Infrastruktury i Środowiska (IŚ)

Dyrektor - Blanka Romanowska
e-mail: b.romanowska@metropoliagzm.pl
telefon:+48 32 718 07 80; +48 32 718 07 81


Zastępca Dyrektora - Damian Kołakowski
e-mail: d.kolakowski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 80


  Departament Komunikacji i Transportu (KT)

Dyrektor - Lucjan Dec
e-mail: l.dec@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51
 
Zastępca Dyrektora - Mariusz Dziesiński
e-mail: m.dziesinski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85

Wydział Analiz Finansowych
Kierownik - Beata Zarębska
e-mail: b.zarebska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85

Wydział Planowania i Optymalizacji Sieci Komunikacyjnej
Kierownik - Dariusz Olędzki
e-mail: d.oledzki@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85


Wydział Koncepcji Rozwoju Transportu i Taryf
e-mail: kt@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85


Departament Komunikacji Społecznej i Marketingu (KS) 

Dyrektor - Daria Kosmala
e-mail: d.kosmala@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 65

Zastępca Dyrektora - Dawid Pasek
e-mail: d.pasek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 65


Wydział Komunikacji Społecznej
telefon: +48 32 718 07 62


Wydział Marketingu

Kierownik - Witold Czyż

e-mail: w.czyz@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 64


Departament Nadzoru Właścicielskiego (NW)

Dyrektor - Piotr Cebula
e-mail: p.cebula@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 80

 Departament Organizacji i Zarządzania (OR) 

Dyrektor - Jadwiga Sowa
e-mail: j.sowa@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 46

Zastępca Dyrektora - Tatiana Soszyńska
e-mail: t.soszynska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 46


Wydział Kadr, Płac i Szkoleń
Kierownik
- Małgorzata Paszkowska-Zając

e-mail: m.paszkowska-zajac@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 47

Wydział Organizacji
Kierownik
- Agnieszka Stępień

e-mail: a.stepien@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 42

 Departament Projektów i Inwestycji (PI)

Dyrektor - Karolina Mucha-Kuś
e-mail: k.mucha-kus@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51
 
Zastępca Dyrektora - Paweł Krzyżak
e-mail: p.krzyzak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51

Wydział Optymalizacji i Integracji
Kierownik - Marek Lewandowski

e-mail: m.lewandowski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 55
 
Zastępca Dyrektora - Bartosz Rozpondek
e-mail: b.rozpondek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51

Wydział Zarządzania Projektami i Funduszy Zewnętrznych
Kierownik - Alina Mzyk

e-mail: a.mzyk@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 52

  Departament Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Współpracy (RW)

Dyrektor - Jacek Woźnikowski

e-mail: j.woznikowski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 80

Zastępca Dyrektora - Łukasz Łata
e-mail: l.lata@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 74

Wydział Rozwoju Społeczno-Gospodarczego
e-mail: rw@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 74
 
Wydział Współpracy Międzynarodowej
Kierownik - Natalia Puchała

e-mail: n.puchala@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 68

 Departament Strategii i Polityki Przestrzennej (SP)

Dyrektor - Andrzej Kolat

e-mail: a.kolat@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 76

Zastępca Dyrektora - Agnieszka Szczepańska-Góra

e-mail: a.gora@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 92

Wydział Strategii i Analiz
sp@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 79
 
Wydział Polityki Przestrzennej
sp@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 67


 Inspektor Ochrony Danych (IOD) 
Tomasz Haska
e-mail: t.haska@metropoliagzm.pl

Brak artykułów