W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice
tel. +48 32 718 07 42 fax +48 32 718 07 99

e-mail: kancelaria@metropoliagzm.pl
ePUAP: /MetropoliaGZM/SkrytkaESP

NIP Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (rozliczenia): 634-290-18-73

NIP Urzędu Metropolitalnego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (spr. pracownicze): 634-290-87-40

REGON 367882926

Książka teleadresowa

XML

Lead

Logo GZM
Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Przewodniczący Zarządu - Kazimierz Karolczak
e-mail: przewodniczacy@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 00

Wiceprzewodniczący Zarządu - Henryk Borczyk
e-mail: h.borczyk@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 05

Wiceprzewodnicząca Zarządu - Danuta Kamińska
e-mail: d.kaminska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 05

Członek Zarządu - Grzegorz Kwitek
e-mail: g.kwitek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 10

Członek Zarządu - Jacek Brzezinka
e-mail: j.brzezinka@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 10

Skarbnik Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Agnieszka Szołtysik
e-mail: a.szoltysik@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 35

Sekretarz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Marek Pszonak
e-mail: m.pszonak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 43

Rzecznik Prasowy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Kamila Rożnowska
e-mail: k.roznowska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 506 134 537

Biuro Zamówień Publicznych (ZP)
Dyrektor - Katarzyna Cieśla
e-mail: k.ciesla@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 30

Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego (KA)
Dyrektor - Katarzyna Świtalska
e-mail: k.switalska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 24

Biuro Obsługi Zarządu i Zgromadzenia Metropolii (BZ)
Dyrektor - Wojciech Skrzypek
e-mail: w.skrzypek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 16

Departament Finansowy (FN)
Dyrektor - Małgorzata Lorenz

e-mail: m.lorenz@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 37
Departament Funduszy Zewnętrznych (FZ)
Dyrektor - Bartosz Rozpondek
e-mail: b.rozpondek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 57

Wydział Funduszy Europejskich
Kierownik - Alicja Janik
e-mail: a.janik@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 56

Departament Informatyki (IN)
Dyrektor - Adam Krakowczyk
e-mail: a.krakowczyk@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 743 84 40

Zastępca Dyrektora - Grzegorz Stępień

e-mail: g.stepien@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 90

Wydział Obsługi Informatycznej
Kierownik - Marcin Pustuł
e-mail: m.pustul@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 88

Wydział Rozwoju
Kierownik - Ireneusz Sobański

e-mail: i.sobanski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 743 84 87

Wydział Systemów Informatycznych
Kierownik - Daniel Mitros
e-mail: d.mitros@metropoliagzm.pl
telefon: + 48 32 74 38 490

Departament Infrastruktury i Środowiska (IŚ)
Dyrektor - Blanka Romanowska
e-mail: b.romanowska@metropoliagzm.pl
telefon:+48 508 836 337

Zastępca Dyrektora - Damian Kołakowski
e-mail: d.kolakowski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 508 836 337

Departament Komunikacji i Transportu (KT)
Dyrektor - Lucjan Dec
e-mail: l.dec@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 15

Wydział Transportu Publicznego
Kierownik - Dariusz Olędzki
e-mail: d.oledzki@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85

Zastępca Dyrektora - Mariusz Dziesiński
e-mail: m.dziesinski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 15

Wydział Taryf  i Analiz
Kierownik - Beata Zarębska
e-mail: b.zarebska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85

Zastępca Dyrektora - Wojciech Dinges
e-mail: w.dinges@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 15

Wydział Kolei Metropolitalnej
e-mail: kt@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85
 
Zastępca Dyrektora - Marcin Domański
e-mail: m.domanski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 15

Wydział Zrównoważonej Mobilności
e-mail: kt@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 85

Departament Komunikacji Społecznej  (KS)
Dyrektor - Dawid Pasek
e-mail: d.pasek@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 28

Departament Nadzoru Właścicielskiego (NW)
Dyrektor - Piotr Cebula
e-mail: p.cebula@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 80

Departament Marki i Komunikacji Marketingowej (KM)
Dyrektor - Daria Kosmala
e-mail: d.kosmala@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 65

Zastępca Dyrektora - Witold Czyż
e-mail: w.czyz@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 65

Departament Organizacji i Zarządzania (OR)
Dyrektor - Tatiana Soszyńska
e-mail: t.soszynska@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 26

Zastępca Dyrektora - Agnieszka Stępień
e-mail: a.stepien@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 21

Departament Projektów i Inwestycji (PI)
Dyrektor - Karolina Mucha-Kuś
e-mail: k.mucha-kus@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51

Zastępca Dyrektora - Paweł Krzyżak
e-mail: p.krzyzak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 51

Departament Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Współpracy (RW)
Dyrektor - Jacek Woźnikowski
e-mail: j.woznikowski@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 80

Zastępca Dyrektora - Łukasz Łata
e-mail: l.lata@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 74

Wydział Rozwoju Społeczno-Gospodarczego
Kierownik - Magdalena Foltyniak
e-mail: m.foltyniak@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 63

Wydział Współpracy Międzynarodowej
Kierownik - Natalia Puchała
e-mail: n.puchala@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 68


Departament Strategii i Polityki Przestrzennej (SP)
Dyrektor - Andrzej Kolat
e-mail: a.kolat@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 41

Zastępca Dyrektora - Agnieszka Szczepańska-Góra

e-mail: a.gora@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 41

Wydział Strategii i Analiz
sp@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 79

Wydział Polityki Przestrzennej
sp@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 67

Departament Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Infrastrukturą (ZZ)
Dyrektor - Jadwiga Sowa

e-mail: j.sowa@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 46

Zastępca Dyrektora - Małgorzata  Paszkowska-Zając
e-mail: m.paszkowska-zajac@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 47

Wydział Kadr, Płac i Szkoleń
e-mail: m.paszkowska-zajac@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 47

Wydział Infrastruktury Wewnętrznej
Kierownik - Anna Kosmęda
e-mail: a.kosmeda@metropoliagzm.pl
telefon: +48 32 718 07 32

Inspektor Ochrony Danych (IOD)
Tomasz Haska
e-mail: t.haska@metropoliagzm.pl

Służba BHP
Tadeusz Jaśkiewicz
e-mail: t.jaskiewicz@metropoliagzm.pl

Brak artykułów