BIP Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

  • Książka teleadresowa

    Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

    Kazimierz Karolczak
    Przewodniczący Zarządu

    e-mail: przewodniczacy@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 00

    Krzysztof Zamasz
    Wiceprzewodniczący Zarządu

    e-mail: k.zamasz@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 10

    Danuta Kamińska
    Wiceprzewodnicząca Zarządu

    e-mail: d.kaminska@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 05

    Grzegorz Kwitek
    Członek Zarządu

    e-mail: g.kwitek@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 05

    Karolina Wadowska
    Członek Zarządu

    e-mail: k.wadowska@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 10

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Skarbnik Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
    Mariusz Konopka

    e-mail: m.konopka@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 35

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Sekretarz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
    Marek Pszonak

    e-mail: m.pszonak@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 43

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Biuro Obsługi Zarządu i Zgromadzenia Metropolii (BZ)
    Dyrektor Krzysztof Dudziński

    e-mail: k.dudzinski@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 16

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Biuro ds. Administracji i Zamówień Publicznych (ZA)
    Dyrektor Katarzyna Cieśla

    e-mail: k.ciesla@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 30

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Finansowy (FN)
    Dyrektor Agnieszka Szołtysik

    e-mail: a.szoltysik@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 36

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Organizacji i Zarządzania (OR)
    Dyrektor Jadwiga Sowa

    e-mail: j.sowa@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 45

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Planowania Przestrzennego (PP)
    Dyrektor Marcin Marczak

    e-mail: m.marczak@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 92

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Projektów i Inwestycji (PI)
    Dyrektor Andrzej Roszkowski

    e-mail: a.roszkowski@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 51

    Zastępca Dyrektora Paweł Krzyżak
    e-mail: p.krzyzak@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 51

    Wydział Zarządzania Projektami i Funduszy Zewnętrznych
    Kierownik Alina Mzyk

    e-mail: a.mzyk@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 52

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Promocji i Komunikacji Społecznej (PK)
    Dyrektor Rafał Kurowski

    e-mail: r.kurowski@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 60

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Współpracy (RW)
    Dyrektor Jakub Stęchły

    e-mail: j.stechly@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 69

    Zastępca Dyrektora Karolina Mucha-Kuś
    e-mail: k.mucha-kus@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 69

    Wydział Współpracy Międzynarodowej
    Kierownik Jacek Woźnikowski

    e-mail: j.woznikowski@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 69

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Strategii i Analiz (SA)
    Dyrektor Andrzej Kolat

    e-mail: a.kolat@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 76

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Departament Komunikacji i Transportu (KT)
    Dyrektor Lucjan Dec

    e-mail: l.dec@metropoliagzm.pl
    telefon: +48 32 718 07 84

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego (KA)
    Dyrektor Małgorzata Książek-Grelewicz 

    e-mail: m.ksiazek-grelewicz@metropoliagzm.pl

    Więcej